0 položek
za 0 Kč

Zobrazit košík

Akce pro BULL plemena

V Čechách stále více přibývá závodů pro plemena typu bull. My se často těchto závodů účastníme, většinou jako soutěžící, často máme ale na akci také stánek s výběrem zboží z našeho sortimentu.

Akce v letošním roce, o kterých víme a kterých by jste se třeba chtěli zúčastnit:

11.3.2017 - Cup of Treasure - Pension Alwin - Chlumec nad Cidlinou (běhání za střapečkem na čas, závody pořádá Roman Ponížil pro všechna bull plemena), je i kategorie miminkovského běhání pro štěňátka

25.3.2017 - Weight pull tournament - DAB Beroun, celodenní soutěž ve weight pullingu. Pořádá náš obchůdek ve spolupráci s DDT Staff týmem. Soutěž má katerogie SBT/AB a potom několik kategorií pro APBT/AST.

1.4.2017 - I.Double APA-Pull -  Weight pulling - Jihlava - pořádá Bulldog club, naprosto ojedinělý pulling v ČR kde budou výhradně jen profi kategorie a velmi tvrdá pravidla.. pulling pro ty nejlepší mistry této disciplíny :-)

15. a 16.4.2017 - Strong bull - akce pro bull plemena v bull sportech (wall climbing, drag pull, monkey track, tread mill race, tug of war, a-frame), pořádá Roman Ponížil a DDT Staff team v DAB Beroun.

28.-30.4. III.Sport Fun show - autokemp Rusalka, Jižní Čechy, pořádá Veronika Vyhnánková, Eva Niedlová.. Celovíkendové soutěžení v bull sportech. Long jump, high jump, wall climbing, weight pulling, trackmill, treadmill, dragpull a a-frame.

5.-7.5.2017 - Bull power show - Rakovník - pořádá Jiří Hájek a Pavlína Vrabcová. Také celovíkendové závody v bull sportech a navíc /výstava dog in condition/.

26.-28.5. - Pitbull show - Autokemp Křivonoska u Hluboké nad Vltavou - pořádá Klub APBT - již.19tou sezónu !!! První bull sport závody pořádal právě klub APBT a tradice pokračuje.. Na jarní Křivonosce máme jako firma U Pitbulla již 4tou sezónu stánek s výběrem z našeho sortimentu a ze sportovních disciplín se můžete těšit na high jump, weight pull sprint, wall climbing, weight pulling a v neděli se můžete se svým piťáčkem zúčastnit výstavy

3. a 4.6. Bullíci v akci - Dalešice u MB - pořádá DDT Staff. Dvoudenní akce pro bull plemena: high jump, monkey track, dragpull, long jump, wall climbing a a-frame.

10.6. Psí den v Plzni - obchůdek U Pitbulla se bude akce účastnit se svým stánkem, na místě se můžete těšit na stánky s psí tematikou a dobrovodný program včetně ukázky obran a bull sportů.

17.6. - Mistrovství ČR Bull plemen na oválu v Kolíně - pořádá Roman Ponížil - závody v běhu za střapečkem na oválu pro Chrty na dráze v Kolíně

18.6. - Pes Fest - v parku na Praze 4 - celodenní akce, na které naleznete spoutu stánků s psí tematikou včetně našeho stánku U Pitbulla a těšit se můžete také na bohatý doprovodný program, agility hřiště a stánky s různým občerstvením

24. a 25.6. Staff bull show I. v Praze v areálu Na Šancích - pořáda Lucky Bull team v čele s Danielem Žďárským, těšit se můžete na příjemné zázemí areálu, stánky s věcmi pro psy a soutěže pro bull plemena - weight pull sprint, monkey track, hang time a high jump. Staff bull show je také tradičním závodem, který již letos má svou 16tou sezónu !!!

AKCE A NOVINKY
Blíží se Vánoční svátky a my jsme již vánoční naladěni :-) ...
Blíží se svátky vánoční a my jsme pro Vás prodloužili
čas, kdy můžete zavítat k nám do ochůdku..
Obchůdek U Pitbulla bude letos mít, jak už se stalo tradicí, svůj stánek s výběrem sortimentu na akci v Praze..
Někdy je lepší nejet na závody, ale zúčastnit
se něčeho pro dobrou věc...
Obchůdek U Pitbulla pořádá pro všechna plemena typu bull, jejich křížence i kupíráčky závod ve weight pullingu!
NOVINKY E-MAILEM
Nechte si zasílat novinky e-mailem a budete o všem informováni.

NAŠI PSI
Sunny

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Fenka
Narození: 5.9.2010

Antonio

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Pes
Narození: 26.10.2013

Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace stránek