0 položek
za 0 Kč

Zobrazit košík
NAJDETE U NÁS
E-SHOP

Hlavní strana » Aktuality » Antonio na Dni dětí

Antonio na Dni dětí

V sobotu 3.6. jsme se s Antoniem zúčastnili dětského dne na Katlově. Pozval nás zkušený trenér bull plemen a bull sportů a zároveň pořadatel jedněch z nejprestižnějších závodů u nás (Staf bull show) a super člověk .. Daniel Ždárský.

Měli jsme za úkol účastnit se ukázky bull sportů. Vše začalo v 11:30 .. Dan je skvělý moderátor a tak v mžiku byl okolo nás dav rodičů s dětmi. Dan povídal všeobecně o bull plemenech a bull sportech, pak se předvedli jednotlivý pejsci a poté přišly na řadu ukázky.

Každý ze 4 zúčastněných pejsků (3 zástupci Staffordšírského bulteriéra a Antonio za plemeno Americký pitbulteriér) odtáhl svoji váhu na disciplíně zvané Drag pull (tedy tah sáněk). A vybrané děti pak tahaly sáňky zpět na start.. chudák klučík s Antoniovými 24mi kg.

Potom přišel na řadu Long jump a ten už předváděl jen Antonio. Dan udělal skvělou show (začíná to být můj nejoblíbenější moderátor :-) ) a Antonio si postupně naskákal asi 4 metry :-) Nejúžasnější bylo, když děti při asi 3tím skoku začaly Antoškovi fandit a tleskat a křičet "Antoši, Antoši" :-) No to bylo něco pro mě, hrdou psí "matku" :-)

Měla jsem radost jak se dětem tato disciplína i můj chlupatý černobílý čtyřnohý poklad líbí, až jsem měla slzy na krajíčku. Dan dělá pro plemeno, které je tu často nespravedlivě na pranýři, obrovsky moc. Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit takové dobré věci a osvěty v tomto tématu "bojových plemen" .. každé dítě si Antonia mohlo pohladit a také se na něj na konci po posledním skoku halda dětí sesypala :-) A on děti miluje, takže úžasný zážitek po všech stránkách. Lidé i děti viděli, že pitbull není žádný zabiják ani krvelačná bestie :-) A myslím, že všichni si tuto ukázku užili a o tom to je..

My jsme s Antoniem sporťáci, jezdíme po závodech a bojujeme o poháry a o vítězství.. někdy jsou některé věci ale prostě mnohem víc.. dělat radost dětem, dělat něco dobrého pro plemeno.. Tahle sobota pro nás byla úplně nejvíc !!! A bude nám ctí se zúčastnit něčeho podobného i příště :-)

Maru a Antonio

Pozn.: na našem facebooku U Pitbulla najdete v aktuálních příspěvcích videjka z této vydařené akce :-)

05.06.2017
AKCE A NOVINKY
Rok se s rokem sešel a opět se můžete těšit na náš stánek na akci pro pejsky v Praze..
Již 4 roky jsme tu pro Vás s naším obchůdkem U Pitbulla..
Obchůdek U Pitbulla pro vaše pejsky pořádá jednodenní závod ve weight pullingu...
Blíží se Vánoční svátky a my jsme již vánoční naladěni :-) ...
Obchůdek U Pitbulla bude letos mít, jak už se stalo tradicí, svůj stánek s výběrem sortimentu na akci v Praze..
NOVINKY E-MAILEM
Nechte si zasílat novinky e-mailem a budete o všem informováni.

NAŠI PSI
Sunny

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Fenka
Narození: 5.9.2010

Antonio

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Pes
Narození: 26.10.2013

Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace stránek