0 položek
za 0 Kč

Zobrazit košík

Naši psi - Antonio

ANTONIO (americký pitbullteriér)

Celým jménem Capitano Antonio Corelli

Antonio je naše doma rozené miminko a narodil se 26.10.2013 v 15:48 hodin jako prvorozené štěňátko naší fenky Sunny. Svou milou povahou si nás získal natolik, že jsme si ho nechali. Antonio je od začátku miláček a do svých 2 let blbnul v jedné domácnosti se svou mamkou Sunny. Od 9ti měsíců už plaval, zkusil i coursing.. a chodil pravidelně od 4měsíců na výcvik poslušnosti. V roce a pár měsících začal s bullími sporty :-) Ve 2 letech .. jak už to tak bývá, se díky životním změnám od nás ostěhovala Sunny s páníčkem a my byli smutní, ale o to více času a energie jsme dali do psích sportů a z Antonia se stal zároveň velký závislák, takže od té doby trávime témeř veškerý čas spolu a jako nový maskot obchůdku U Pitbulla je i každý den se mnou v práci. Když už náhodou musím odjet nakrátko mimo ČR nebo někam, kam se mnou nemůže, naštěstí mám skvělé rodiče, kteří si ho také zamilovali a kteří ho moc rádi kdykoli pohlídají a on je zbožňuje také tak :-) Navíc má u nich psí kamarádku - fenku Shi-tzu Lucky. Edit: 28.10.2020 .. Luckynka zemřela letos 24.února 2020, Antonio přišel k jejímu tělíčku a tiše a velmi smutně zavil.. věděl, že tahle parťačka už tu s ním nebude a já jsem ráda, že až na to, že ten den nechtěl jíst, dál už to potom neřešil. 16.2. se zároveň narodila fenka, kterou mají naši teď .. Terri Hiragana, přezdívaná také Uragána, samozřejmě, opět je to nakonec Luckynka. Antonio ji nejdřív pár dní na oko nenáviděl, ale teď už si zvyknul, že takhle malá praštěná fenka je jeho nová kámoška, kterou může při návštěvě u našich vídat.

Sezóna 2020 - rok ve znamení Covid 19, aneb, není kámen na kameni

Věděla jsem, že v tomto roce už závody nebude tak "přehánět" jako v minulých letech, přecijen, metu, kterou jsme si dali jsme dosáhli loni v říjnu. Ale co se bude dít, to bych nevymyslela.. Na jaře nás všechny ochromil virus, který jsme nikdo nevěřili, že by to mohl dokázat.. A tak jsme všichni koukali na sebe a svět kolem jako na nějaký film.. a nestačili se divit. Akce zrušené, tréninky zrušené.. bylo to jako začátek nějaké apokalypsy. Naštěstí svitlo světýlko naděje a tak jsme již v půlce května mohli vyrazit na první závody.. relativní pohoda trvala přesně do 3.října, kdy jsme vyrazili na poslední závody letošního roku. A i přesto, že jsme se snažili si vše maximálně užít, nějak to úplně tentokrát nebylo ono. Možná to cítil i Antonio, ačkoli i tak byly momenty, kdy jsme spolu bojovali zase jako lvi (tedy jako pitbull) a vybojovali nějaká krásná umístění a mety na naší společné cestě (nejen sportovním) životem.

16 umístění je toho důkazem :-)

12x ve weight pullingu !!!

1.místo APA WP 24.7.překonání našeho osobáčku na dráze v Berouně 2022kg, 87,41%
5x 2.místo APA WP (Beroun a Německo)
1x 3.místo APA WP
1x 2.místo EPF WP
3x 3.místo EPF WP
1x 3.misto ČMP WP
Ostatní:
1.místo Two round drag pull
1.místo Monkey track
2.místo Treadmill
3.místo Běh na 360m na dráze pro Chrty, překonání našeho osobáčku na této dráze v Kolíně - čas 30:59s.
Chtěli jsme sezónu 2020 ukončit na ME v APA profi pullingu v Německu a tím pomalu i naše závodní snažení.. život si jede podle jiného plánu a tak jsme vlastně sezónu 2020 ukončili krásným závodem v Kolíně při sportu, který Antonio miluje ze všeho na světě nejvíc..během za střapečkem.

ČLÁNKY
V této kapitole píšeme o skokových disciplínách jako je skok do dálky, skok do výšky, skok přes a-frame, překážkové dráze apod.
Běhací disciplíny bull sportů přehledně v mém článku Haf a mňau čísla 6-7.2021
První ze seriálu článků o bull sportech. Zaměřený na high jump a wall climbing.
Zveme Vás na závody do Berouna
Můj článek o štěňátkách CHS Arkham Elite, mé kamarádky Alex ( Tereza Hánová ).
NAŠI PSI
Sunny

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Fenka
Narození: 5.9.2010

Antonio

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Pes
Narození: 26.10.2013

Instagram

PARTNEŘI
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace stránek