0 položek
za 0 Kč

Zobrazit košík

Naši psi - Antonio

ANTONIO (americký pitbullteriér)

Celým jménem Capitano Antonio Corelli

Antonio je naše doma rozené miminko a narodil se 26.10.2013 v 15:48 hodin jako prvorozené štěňátko naší fenky Sunny. Svou milou povahou si nás získal natolik, že jsme si ho nechali. Antonio je od začátku miláček a do svých 2 let blbnul v jedné domácnosti se svou mamkou Sunny. Od 9ti měsíců už plaval, zkusil i coursing.. a chodil pravidelně od 4měsíců na výcvik poslušnosti. V roce a pár měsících začal s bullími sporty :-) Ve 2 letech .. jak už to tak bývá, se díky životním změnám od nás ostěhovala Sunny s páníčkem a my byli smutní, ale o to více času a energie jsme dali do psích sportů a z Antonia se stal zároveň velký závislák, takže od té doby trávime témeř veškerý čas spolu a jako nový maskot obchůdku U Pitbulla je i každý den se mnou v práci. Když už náhodou musím odjet nakrátko mimo ČR nebo někam, kam se mnou nemůže, naštěstí mám skvělé rodiče, kteří si ho také zamilovali a kteří ho moc rádi kdykoli pohlídají a on je zbožňuje také tak :-) Navíc má u nich psí kamarádku - fenku Shi-tzu Lucky. Edit: 28.10.2020 .. Luckynka zemřela letos 24.února 2020, Antonio přišel k jejímu tělíčku a tiše a velmi smutně zavil.. věděl, že tahle parťačka už tu s ním nebude a já jsem ráda, že až na to, že ten den nechtěl jíst, dál už to potom neřešil. 16.2. se zároveň narodila fenka, kterou mají naši teď .. Terri Hiragana, přezdívaná také Uragána, samozřejmě, opět je to nakonec Luckynka. Antonio ji nejdřív pár dní na oko nenáviděl, ale teď už si zvyknul, že takhle malá praštěná fenka je jeho nová kámoška, kterou může při návštěvě u našich vídat.

 

Antonio, já a sezóna 2021 (pozor, nebezpečně dlouhé čtení)
Již minulou sezónu jsme chtěli pojmout jako takovou finální, ale díky covidu jsme trošku ten náš sportovní finiš oddálili. Vždy jsem věděla, že nebudu chtít Antoška nechat nic nedělat, pohyb prospívá tělu i duchu za všech okolností, u lidí i u pejsků.. i proto mi v průběhu letošní sportovní sezóny došlo, že můžeme ukončit jednu etapu, ale ne celý příběh. Srdce sportovce bude nejšťastnější, když bude čas od času moci někde zasportovat a zablbnout a tak nechci úplně sportování říkat sbohem. Navíc včera byl ten můj jantárek zas natěšený na sport jako šílený a makal pěkně. Takže dokud ho to bude bavit, těšit a nebude ho to extrémně zatěžovat, nebo to nebude proti jeho zdraví, určitě se sportů nevzdáme, jen cíle už budou trošičku jiné a tempo volnější, závody příležitostně.
Co tedy říci k letošní sezóně, té sedmé. 7 je pro mě jakýmsi mezníkem důležitých životních etap, někdy mi to trošku připadá jako v Legendě o vášni, kde hlavní hrdina měl období v životě cca těch 7 let v nějaké podobě a pak přišla změna..
Antonio rozhodně neztratil chuť pracovat, ale dynamika už pokulhává a tak na většinu disciplín už letos neměl na konkurenci mladých nadějných sporťáků. Srdce měl v něčem ale mnohdy větší, než kdy dřív. I přesto, že tréninkově jsme tomu moc nedali a celkově už hodně vyklusáváme, dokázal letos překonat několik svých osobních rekordů, ať už to byla top speed na treadmillu nebo nejvyšší utažená váha na Berounské dráze a to hned 2x.. na jaře pokořil 2108kg a v létě dokonce 2452kg.
Hodně času jsme díky mé úžasné sestřičce mohli strávit na chatě na Sázavě a musím říct, že jsme si to často už užívali mnohem víc, než závody v bull sportech, já venku na zahradě, Antonio uvnitř chaty na gauči </p>
  
  </div>

  </div>

<div id=
ČLÁNKY
Šestý a poslední článek o bull sportech je o královské disciplíně těchto sportů. A vyšel v historicky posledním čísle Haf a Mňau.
Další z cyklu článků o bull sportech :-)
V této kapitole píšeme o skokových disciplínách jako je skok do dálky, skok do výšky, skok přes a-frame, překážkové dráze apod.
Běhací disciplíny bull sportů přehledně v mém článku Haf a mňau čísla 6-7.2021
První ze seriálu článků o bull sportech. Zaměřený na high jump a wall climbing.
NAŠI PSI
Sunny

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Fenka
Narození: 5.9.2010

Antonio

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Pes
Narození: 26.10.2013

Instagram

PARTNEŘI
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace stránek