0 položek
za 0 Kč

Zobrazit košík

Naše aktivity

Aktivity našeho obchůdku jsou krom celkového zájmu o psy a psí sporty také neustálé zdokonalování našich znalostí, rozšiřování sortimentu a stále větší orientace na zákazníka.

Účastníme se spousty akcí pro psy a zejména závodů v bull sportech, kde jsme často přítomni i s naším stánkem, kde nabízíme výběr z našeho sortimentu. Na většině takových závodů se podílíme i sponsorsky a dáváme tedy věcné ceny pro výherce jednotlivých disciplín.

Věnujeme se také charitě a tak čas od času navštívíme nějaký ten útulek se zásobou granulí, pamsků, hraček a dek od nás :-)

S Antoniem se věnuji osobně všemu, co ho baví. A on je nadšenec do spousty věcí. V létě tedy hodně plave a všelijak se ráchá ve vodě, v zimě mě nebo rodinu tahá na postroji na bobech a přes rok sportujeme všemožně, jak to jde :-)

Naše tréninky spočívají především v tahání řetězů (10, 15 nebo 20kg) .. což zvládáme v pohodě sami.

Občas zajdeme k Mirku Tošnarovi do Pesoparku v Uhřínevsi, kde trénujeme šplh po stěně, tedy wall climbing. Antonio v této disciplíně sice nevyniká, ale neuvěřitelně ho baví :-)

Na různých agility hřištích trénujeme na monkey track, občas zajedeme na coursing nebo dog racing, což Antonia moc baví, on se snad narodil už se střapečkem :-) prostě zbožňuje se za ním honit :-)

Letos (2017) jsme poprvé vyzkoušeli běh u kola, což ho také baví a jde mu to tak, že mě zatím nestrhl do žádné škarpy. A příležitostně trénujeme i jiné věci jako long jump, a-frame nebo treamill - většinou v Berouně v prostorách Dog academy Beroun, kde je na to prostor a je tam vše k dispozici :-) včetně pullingového vozíku.

No a potom uplatňujeme naše znalosti na závodech a zkoušíme ukořistit nějaké to zlato nebo si jentak zablbnout a potkat se s přáteli :-)

Cestování je další naší oblíbenou aktivitou a letos jsme byli s Antoniem na dovolené u jezera Lago di Garda, což bylo naprosto úžasné.

AKCE A NOVINKY
Zveme Vás na další ročník závodu pro bull plemena pořádaného naším obchůdkem..
Jak tu budeme bezprostředně před svátky..
Přijeďte se podívat do Rakovníka, budete mít jedinečnou příležitost vidět psy z celé Evropy při profi pullingu..
Náš stánek najdete 28.9.2018 na Bull srazu v Praze
Rok se s rokem sešel a opět se můžete těšit na náš stánek na akci pro pejsky v Praze..
NOVINKY E-MAILEM
Nechte si zasílat novinky e-mailem a budete o všem informováni.

NAŠI PSI
Sunny

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Fenka
Narození: 5.9.2010

Antonio

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Pes
Narození: 26.10.2013

Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace stránek