0 položek
za 0 Kč

Zobrazit košík

Trénink BULL sportů

Jak začít?

Trénovat bull sporty můžete začít i sami, pro správné vykonávání a trénování ale doporučujeme alespoň z počátku navštívit některého z trenérů bull sportů nebo nějaký společný trénink.

Pokud chcete opravdu začít na vlastní pěst, neváhejte navštívit nebo kontaktovat nás a my Vám se začátky poradíme. Můžete zde také zakoupit vybavení na bull sporty. (pešky, postroje na obrany a treadmill, postroje na pulling aj.)

Trénink s peškem: z počátku je dobré pořídit peška, do kterého pes nemá problém se zakousnout (doporučujeme klassic of firmy Z polytanu - máme v nabídce - červený pešek z ringové látky) trénovat zákusy je dobré nejprve tak, že peška držíte v ruce a pes se do něj zakusuje, poté teprve věšíme např.na strom, doporučuji z počátku tak, aby zadní packy byly na zemi. Až když bude zákus opravdu dobrý, je možné trénovat tzv.high jump - skok do výšky. Doporučuji vždy trénovat ve 2 lidech. Pozor na zavěšení nebo přetahování o peška, když máte štěně a teprve přezubuje. U štěňat platí samozřejmě známé rčení všeho s mírou a také doporučuji používat především zdravý selský rozum a psa zbytečně nepřetěžovat, času na pořádný trénink bude mít jako dospělý hodně.

Trénink tahání - weight pullingu - pullingu .. postroje na tahání seženete u nás v obchůdku, i když ještě neděláte přímo weight pulling, ale dělat ho chcete nebo do budoucna chcete použít pro zlepšení fyzičky apod, je dobré pejska s postrojem seznámit co nejdříve. Pokud je ještě ve vývinu, neměl by ale tahat žádné velké zátěže, opravdu stačí si zvykat na postroj, případně jen za postroj připnout něco lehkého (2l petlahev s vodou apod). Poté, co chcete již začít tahat pravidelně, je dobré i tak přidávat zátěž postupně. Tahání lehké zátěže a těžké zátěže je každé úplně k jiným účelům a tak doporučujeme se i v tomto případě s námi domluvit na postupu.

Je mnoho dalších věcí, co s pejskem můžete trénovat, ne na vše ale budete mít doma vybavení a pokud budete chtít zkusit všechny disciplíny, i tak bude dobré se obrátit na některého z trénérů nebo na některé tréninkové centrum, kde již vybavení na tyto sporty vlastní.

Sami můžete trénovat také dynamiku, fyzičku a výdrž pomocí Udičky se střapcem (seženete u nás v sortimentu), udička je dlouhá 3-5 metrů a na konci je opatřena provázkem a střapcem. Trénink s udičkou je krátký, ale efektivní, ať už chcete trénovat nebo jen "unavit" psa :-)

Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme, doporučíme apod.

Váš tým U Pitbulla :-)

AKCE A NOVINKY
.. pozor nepřehlédněte ..
Zveme Vás na další ročník závodu pro bull plemena pořádaného naším obchůdkem..
Jak tu budeme bezprostředně před svátky..
Přijeďte se podívat do Rakovníka, budete mít jedinečnou příležitost vidět psy z celé Evropy při profi pullingu..
Náš stánek najdete 28.9.2018 na Bull srazu v Praze
NOVINKY E-MAILEM
Nechte si zasílat novinky e-mailem a budete o všem informováni.

NAŠI PSI
Sunny

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Fenka
Narození: 5.9.2010

Antonio

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Pes
Narození: 26.10.2013

Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace stránek