0 položek
za 0 Kč

Zobrazit košík

O nás

Obchůdek U Pitbulla, neboli Potřeby a služby pro pejsky jsme otevřeli 14.února 2014. Prvotní myšlenka na otevření vlastního krámku s věcmi pro pejsky nás napadla přirozeně v souvislosti s našimi psi. Psi byli součástí naší rodiny vždy, ale až když jsme si pořídili s manželem prvního společného psa – fenku amerického pitbulteriéra Sunny, začali jsme jí přizpůsobovat celý život. Proto i název krámku – U Pitbulla. Od té chvíle už se nepořizovali věci pro nás, ale pro psa J a tak jsme krom veškeré psí výbavy pořídili třeba i větší auto, aby s námi Sunnynka mohla pohodlně jezdit na dovolenou. Ano, i dovolená se začala přizpůsobovat psím potřebám a tak s nově pořízeným autem a pitbullem, dvěmi taškami hraček a žrádla jsme začali cestovat po Evropě zásadně na místa, kde smí pes, kde se vyblbne, kde může na pláž, kde může do kempu.. kde může plavat v moři.. v čase, kdy není hlavní sezóna, aby pes nebyl ve stresu z davů lidí.. atd.atd.. A tak s námi Sunny jela trajektem do Řecka, na hory (kde jsme místo lyžování chodili na tůry) a nebo k Lago di Garda, kde navštívila i vodopády Cascata Varone.

V říjnu roku 2013 měla Sunny poprvé štěňata. Jako prvorozený se narodil Antonio, tedy původně Achilles.. od té doby co Antonio otevřel poprvé kukadla, objevil se problém, jak na Achilla vlastně volat.. začala jsem mu tedy říkat Same. Sam byl zlatíčko a miláček od první chvíle.. Nebylo těžké se rozhodnout, že si ho necháme. A tak se ve 2 měsících stal oficielně členem naší rodiny. A protože se Sam pletlo se Sunny, dostal definitivně jméno Antonio.. dle papírů Capitano Antonio Corelli.

S pořízením druhého psa jsme opětovně oživili i myšlenku na otevření vlastního obchodu, která nás už pronásledovala řadu let. Krom lásky k našim psům a ke zvířatům jako takovým máme totiž v tomto oboru i řadu zkušeností jak s prodejem potřeb pro zvířátka, tak s péčí o ně. Zároveň se nám líbila myšlenka, že v naší práci budou moci být naši psi vždy s námi a když už jsme zvolili tuhle pro psí cestu životem, zněla vidina tohoto propojení naprosto ideálně. A na co se zaměřit více, nežli právě na toto plemeno a ostatní plemena typu bull a velké psy celkově?!

A tak jsme se do toho pustili s vervou a nadšením, abychom pro Vás 14.února mohli náš obchůdek U Pitbulla slavnostně otevřít J Co U Pitbulla nejdete a na co se můžete těšit si můžete prohlédnout v ostatních sekcích těchto stránek, na facebooku a samozřejmě nejlépe se seznámíte s naší prodejnou a naším záměrem, když nás navštívíte osobně.

Budeme se na Vás těšit a plně se Vám i Vašim pejskům věnovat!

Maru, Ondra, Sunny a Antonio, alias tým U Pitbulla :-)

AKCE A NOVINKY
Rok se s rokem sešel a opět se můžete těšit na náš stánek na akci pro pejsky v Praze..
Již 4 roky jsme tu pro Vás s naším obchůdkem U Pitbulla..
Obchůdek U Pitbulla pro vaše pejsky pořádá jednodenní závod ve weight pullingu...
Blíží se Vánoční svátky a my jsme již vánoční naladěni :-) ...
Obchůdek U Pitbulla bude letos mít, jak už se stalo tradicí, svůj stánek s výběrem sortimentu na akci v Praze..
NOVINKY E-MAILEM
Nechte si zasílat novinky e-mailem a budete o všem informováni.

NAŠI PSI
Sunny

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Fenka
Narození: 5.9.2010

Antonio

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Pes
Narození: 26.10.2013

Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace stránek