0 položek
za 0 Kč

Zobrazit košík

O nás

Obchůdek U Pitbulla, neboli Potřeby a služby pro pejsky jsem otevřela 14.února 2014. Prvotní myšlenka na otevření vlastního krámku s věcmi pro pejsky mě napadla přirozeně v souvislosti s našimi psi. Psi byli součástí naší rodiny vždy, ale až když jsem si pořídila s přítelem prvního vlastního psa – fenku amerického pitbulteriéra Sunny, začala jsem jí přizpůsobovat celý život. Proto i název krámku – U Pitbulla. Od té chvíle už se nepořizovali věci pro nás, ale pro psa :-) a tak jsme krom veškeré psí výbavy pořídili třeba i větší auto, aby s námi Sunnynka mohla pohodlně jezdit na dovolenou. Ano, i dovolená se začala přizpůsobovat psím potřebám a tak s nově pořízeným autem a pitbullem, dvěmi taškami hraček a žrádla jsme začali cestovat po Evropě zásadně na místa, kde smí pes, kde se vyblbne, kde může na pláž, kde může do kempu.. kde může plavat v moři.. v čase, kdy není hlavní sezóna, aby pes nebyl ve stresu z davů lidí.. atd.atd.. A tak s námi Sunny jela trajektem do Řecka, na hory (kde jsme místo lyžování chodili na tůry) a nebo k Lago di Garda, kde navštívila i vodopády Cascata Varone.

V říjnu roku 2013 se narodil Antonio, dle průkazu Capitano Antonio Corelli. Koulel na mě svá krásná kukadla a první, co se naučil bylo "dej mi pusinku" ..Nebylo těžké se rozhodnout, že si ho nechám. A bylo to to nejlepší rozhodnutí v mém životě. A tak se ve 2 měsících stal oficiálně členem naší rodiny .. tedy akorát na Vánoce :-)

S pořízením druhého psa jsme opětovně oživili i myšlenku na otevření vlastního obchodu, která nás už pronásledovala řadu let. Krom lásky k našim psům a ke zvířatům jako takovým máme totiž v tomto oboru i řadu zkušeností jak s prodejem potřeb pro zvířátka, tak s péčí o ně. Zároveň se nám líbila myšlenka, že v naší práci budou moci být naši psi vždy s námi a když už jsme zvolili tuhle pro psí cestu životem, zněla vidina tohoto propojení naprosto ideálně. A na co se zaměřit více, nežli právě na toto plemeno a ostatní plemena typu bull a velké psy celkově?!

A tak jsme se do toho pustili s vervou a nadšením, abychom pro Vás 14.února mohli náš obchůdek U Pitbulla slavnostně otevřít :-) Co U Pitbulla nejdete a na co se můžete těšit si můžete prohlédnout v ostatních sekcích těchto stránek, na facebooku a samozřejmě nejlépe se seznámíte s naší prodejnou a naším záměrem, když nás navštívíte osobně.

I když z našeho původního týmu jsem zbyla jen já a Antonio (který tedy ovšem nepřikládá moc packy k dílu), nadšení pro život se psy a pro psy mě neopouští. Jezdím příležitostně se stánkem, na Vánoce i jindy vozíme věci pro pejsky do útulků, na závody jezdíme ještě mnohem více než dříve, Antonio mi dělá skutečně radost a tu radost mohu každý den předávat i Vám prostřednictvím práce, kterou dělám a jsem hrdá a šťastná, že mohu říct, že moje práce mě skutečně baví.

Budeme se na Vás těšit a plně se Vám i Vašim pejskům věnovat!

Maru a Antonio alias tým U Pitbulla :-) pozn.:upraveno 30.8.2018,

ČLÁNKY
Šestý a poslední článek o bull sportech je o královské disciplíně těchto sportů. A vyšel v historicky posledním čísle Haf a Mňau.
Další z cyklu článků o bull sportech :-)
V této kapitole píšeme o skokových disciplínách jako je skok do dálky, skok do výšky, skok přes a-frame, překážkové dráze apod.
Běhací disciplíny bull sportů přehledně v mém článku Haf a mňau čísla 6-7.2021
První ze seriálu článků o bull sportech. Zaměřený na high jump a wall climbing.
NAŠI PSI
Sunny

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Fenka
Narození: 5.9.2010

Antonio

Plemeno: Americký pitbullteriér
Pohlaví: Pes
Narození: 26.10.2013

Instagram

PARTNEŘI
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace stránek