Doporučujeme

WEBOVÉ STRÁNKY BULL SVĚT

https://www.bullsvet.cz/

Stále doplňujeme tyto nové webovky, kde do budoucna budete moci najít vše o bull pejscích od pořízení, přes výcvik, výchovu, různé problematiky, cestování.. informace o bull sportech, kde trénovat, kontakty na trenéry po ČR, události pro bull plemena nejen v ČR a mnoho dalšího. Tvořím já ve spolupráci s Kateřinou Kašparovou (mj.pořádá každoročně akci Bull sraz).

 

TRÉNINKY WEIGHT PULLINGU i BULL SPORTŮ

Moje maličkost, Marie Schmarczová, trénuje vcelku již pravidelně weight pulling (od r.2019) na dráze v Berouně jak s mým Antoniem, tak se spoustou dalších psů, můžete se přidat do naší tréninkové skupiny a trénovat s námi. Akce (tréninky) pravidelně vypisujeme přímo na skupině nebo i na webu www.daberoun.cz ( nyní máme pravidelně středy od 15h). Trénovat u nás můžete nyní všechny bull sporty, k dispozici je treadmill, aframe, long jump, classic jump, drag pull, přetahování, stěna, high jump, thrust load up, weight pulling..

Skupina na facebooku

Na tréninku se dozvíte něco více jak o weight pullingu, tak i o jiných bull sportech a potom také o akcích konaných v ČR i mimo ČR. Výhodou je, že trénujeme ve skupině a tedy Vám jistíme vozík, pejska, vypouštíme pejska, poradíme v začátcích i pilujeme techniku u pokročilých 🙂 zájem o trénink můžete projevit také mailem na upitbulla@seznam.cz, popř. volat můžete na +420 604 655 117.

Od roku 2022 jsme začali trénovat BULL SPORTY i pro veřejnost, ne jen pro náš tým. Proto všechny zájemce zveme, můžete se k našim tréninkům připojit.

 

DANIEL ŽĎÁRSKÝ

stránky pro majitele bull plemen - trénink, soutěže

Oficiální stránky Českomoravského poháru teriérů typu bull (ČMP)

Trenér bull sportů a individuální výcvik - Daniel Žďárský

Na webu najdete také statistiky a rekordy bull sportů apod.

(mj.Stafbull show I a II - bývá posl.víkend v červnu

a druhý víkend v říjnu)

 

Miroslav Tošnar - cvičitel psů, obranářský figurant

nejen bull plemena, kurzy poslušnosti štěňata i dospělí, Dolní Jirčany

Mirka naleznete na facebooku pod jménem a nebo jeho skupinou

Miroslav Tošnar-poslušnost,obrany+bullsporty

Skupina na fb zde: